v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Nabízíme nové víceúčelové výkonné kuchyňské roboty Bosch, Eta, Kenwood, Sencor,… za výhodné ceny. Různé varianty. Máte už vybráno a cenu od konkurence? Uděláme Vám nižší. Zašlete nám Váš požadavek na konkrétní zboží. Doprava je zdarma.

Cena: 1 ,-Kč

Číslo inzerátu:  943505
Vloženo:  21. 06. 2019
Změněno:  21. 06. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Břeclav
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  asistentka Marcela
Město:  Břeclav
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Břeclav
Telefon:  +420608107587
Další inzeráty od inzerenta >>

Kuchyňské roboty - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Mixér Moulinex
Značka: Moulinex Mixér Moulinex A320R1 La Picadora bílý - Známky používání: ano - Funkční: ano - Příslušenství: bez příslušenství - Špinavé Model: A320R1 Počet rychlostí: 1 Příkon [W]: 700 Objem nádoby [l]: 0.6 Materiál: plast Rozměry: 16 x 24 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 424,-
French press Bodum
Značka: Bodum French press Bodum Caffettiera 1 litr - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné  - Poškrábané - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: caffettiera french press Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 184,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti V15B - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: nové, jen rozbalené, bez poškození Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Model:V15B Typ: espresso Určení: mletá káva Výška: 23 cm Materiál: nerezová ocel 18/10, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 243,-
Kávovar Valira
Značka: Valira Kávovar nerez Valira Induction - Známky používání: ne - Detailní stav: dobrý, nepatrně promáčklý plášť - Funkční Typ: kávovar Typ ovládání: mechanické Model: Induction Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 Určení: mletá káva Materiál: nerez Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 352,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Moka Induction 3 šálky - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, poškrábané viz foto - Dobrý vizuální stav - Černá barva je lehce poťukaná viz foto - Lehce špinavé viz foto - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. Typ ovládání: mechanické Model: Bialetti 4822 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.15 Typ: espresso Určení: mletá káva Počet šálků: 3 Materiál: hliník (horní konvička), nerezová ocel (spodní část) Vhodné i pro indukční plotny Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 172,-
Konvice Bialetti
Značka: Bialetti Konvice Bialetti Moka Express 9 šálků - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, lehce znečištěné Typ: espresso Model: moka express Určení: mletá káva Počet  šálků: 9 Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 1  Průměr kávovaru: 12 cm  Výška: 23 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 204,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Venus 6 šálků 1683 - Známky používání: ne - Funkční: částečně - Vyzkoušeno uvaření 1 šálku čisté vody: Ne - napiš do poznámky důvod - Detailní stav: včetně původního obalu, prasklé - Nové zboží - Prasklý úchyt víčka Typ ovládání: mechanické Model: VENUS Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Počet šálků: 6 Vhodná i na indukci Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 199,-
French press Bodum
Značka: Bodum French press Bodum Brazil - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Typ ovládání: mechanické Model: Brazil Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Počet šálků: 8 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 359,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Kremina - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození, lehce znečištěné - Vizuální stav: dobrý Typ ovládání: mechanické Model: 25030 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.14 Typ: espresso Určení: mletá káva, sypaný čaj Počet šálků: 3 Materiál: plast, kov Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 499,-
Kávovar Bodum
Značka: Bodum Kávovar Bodum French Press - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 Typ: kávovar Určení: mletá káva Šířka: 15 cm Výška 21 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Překapávač Melitta
Značka: Melitta Překapávač Melitta Easy Therm 1010-02 černý - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození, lehce znečištěné, nekompletní - Chybí košík na kávu (filtr) Typ ovládání: elektronické Model: Mellita Objem zásobníku na vodu [l]: 2 Typ: kávovar Určení: mletá káva Kompaktní design: Filtrační kávovar se skleněnou konvicí pro cca 10 šálků, Vhodné pro filtrační sáčky Melitta velikosti 1x4 Individuální požitek z kávy Snadné použití: osvětlený vypínač, průhledná nádrž na vodu se stupnicí, praktický odnímatelný otočný filtr s integrovaným dorazem, automatický koncový spínač Snadno se čistí: filtrační vložka, skleněná konvice a víko vhodné pro mytí v myčce, snadné čištění nádrže na vodu ručně Rozsah dodávky: 1 Melitta Easy 1010-02, kávovar se skleněnou konvicí, černý, 1050 wattů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Kávovar Bialetti Kitty
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Kitty 4885 10 šálků - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: Kitty 4885 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 (10 šálků) Typ: espresso Určení: mletá káva Materiál: nerezová ocel Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Musa Restyling 1 šálek - Známky používání: ano - Silně znečištěné Typ ovládání: mechanické Model: bialetti Objem zásobníku na vodu [l]: 0.2 Typ: espresso Určení: mletá káva Na 1 šálek Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 179,-
Kávovar Tognana
Značka: Tognana Kávovar Tognana Riflex Induction 4 šálky - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: silně znečištěné zvenčí viz foto - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: Tognana Objem zásobníku na vodu [l]: 0.3 Typ: kávovar Určení: mletá káva Uvaří kávu pro 4 šálky Vhodné pro elektrické a indukční plotny Materiál: ocel Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 169,-
Kávovar Bialetti
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Kitty 2 šálky - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Typ ovládání: mechanické Model: Kitty Objem zásobníku na vodu [l]: 0.1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Materiál: nerezová ocel Uvaří kávu pro 2 šálky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 198,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: