v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Do pohonné jednotky (motoru) kuchyňského strojku ETA 022 prodám náhradní díly: kolo vývodu (převodové kolo s osmihranným vývodem kam zapadá hřídel mísy), kolo ventilátoru (převodové kolo rychloběžného vývodu se šikmými zuby), upínání mísy (závit na levou stranu horní desky pro upevnění mísy), unašeč pro kávomlýnek a mixér a náhradní díly na přídavné strojky: šlehač-hnětač, strouhač, mlýnek na maso, mlýnek na mák, lis na ovoce, kávomlýnek a mixér- některé příslušenství je shodné s ETA 0010, ETA 0012 a po použití převodové skříně ETA 0940 lze použít i pro ETA 011 „MIRA“. Vše i samostatně po dílech. Nové a nepoužité. Nabídka na vyžádání. Zašlu dobírkou i do zahraničí.

Cena: 100 ,-Kč

Číslo inzerátu:  558670
Vloženo:  07. 02. 2013
Změněno:  07. 02. 2013
Druh:  nabídka
Místo:  celá Česká republika
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Milan Havlíček
Ulice:  Zahnašovice 70
Město:  Holešov
Kraj:  Zlínský
Okres:  Kroměříž
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu ETA 022 - kuchyňský robot

ETA 022 - kuchyňský robot - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Mixér Moulinex
Značka: Moulinex Mixér Moulinex A320R1 La Picadora bílý - Známky používání: ano - Funkční: ano - Příslušenství: bez příslušenství - Špinavé Model: A320R1 Počet rychlostí: 1 Příkon [W]: 700 Objem nádoby [l]: 0.6 Materiál: plast Rozměry: 16 x 24 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 424,-
French press Bodum
Značka: Bodum French press Bodum Caffettiera 1 litr - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné  - Poškrábané - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: caffettiera french press Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 184,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti V15B - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: nové, jen rozbalené, bez poškození Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Model:V15B Typ: espresso Určení: mletá káva Výška: 23 cm Materiál: nerezová ocel 18/10, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 243,-
Kávovar Valira
Značka: Valira Kávovar nerez Valira Induction - Známky používání: ne - Detailní stav: dobrý, nepatrně promáčklý plášť - Funkční Typ: kávovar Typ ovládání: mechanické Model: Induction Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 Určení: mletá káva Materiál: nerez Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 352,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Moka Induction 3 šálky - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, poškrábané viz foto - Dobrý vizuální stav - Černá barva je lehce poťukaná viz foto - Lehce špinavé viz foto - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. Typ ovládání: mechanické Model: Bialetti 4822 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.15 Typ: espresso Určení: mletá káva Počet šálků: 3 Materiál: hliník (horní konvička), nerezová ocel (spodní část) Vhodné i pro indukční plotny Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 172,-
Konvice Bialetti
Značka: Bialetti Konvice Bialetti Moka Express 9 šálků - Známky používání: ano - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, lehce znečištěné Typ: espresso Model: moka express Určení: mletá káva Počet  šálků: 9 Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 1  Průměr kávovaru: 12 cm  Výška: 23 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 204,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Venus 6 šálků 1683 - Známky používání: ne - Funkční: částečně - Vyzkoušeno uvaření 1 šálku čisté vody: Ne - napiš do poznámky důvod - Detailní stav: včetně původního obalu, prasklé - Nové zboží - Prasklý úchyt víčka Typ ovládání: mechanické Model: VENUS Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Počet šálků: 6 Vhodná i na indukci Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 199,-
French press Bodum
Značka: Bodum French press Bodum Brazil - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Typ ovládání: mechanické Model: Brazil Objem zásobníku na vodu [l]: 1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Počet šálků: 8 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 359,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Kremina - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození, lehce znečištěné - Vizuální stav: dobrý Typ ovládání: mechanické Model: 25030 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.14 Typ: espresso Určení: mletá káva, sypaný čaj Počet šálků: 3 Materiál: plast, kov Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 499,-
Kávovar Bodum
Značka: Bodum Kávovar Bodum French Press - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Typ ovládání: mechanické Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 Typ: kávovar Určení: mletá káva Šířka: 15 cm Výška 21 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Překapávač Melitta
Značka: Melitta Překapávač Melitta Easy Therm 1010-02 černý - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození, lehce znečištěné, nekompletní - Chybí košík na kávu (filtr) Typ ovládání: elektronické Model: Mellita Objem zásobníku na vodu [l]: 2 Typ: kávovar Určení: mletá káva Kompaktní design: Filtrační kávovar se skleněnou konvicí pro cca 10 šálků, Vhodné pro filtrační sáčky Melitta velikosti 1x4 Individuální požitek z kávy Snadné použití: osvětlený vypínač, průhledná nádrž na vodu se stupnicí, praktický odnímatelný otočný filtr s integrovaným dorazem, automatický koncový spínač Snadno se čistí: filtrační vložka, skleněná konvice a víko vhodné pro mytí v myčce, snadné čištění nádrže na vodu ručně Rozsah dodávky: 1 Melitta Easy 1010-02, kávovar se skleněnou konvicí, černý, 1050 wattů Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Kávovar Bialetti Kitty
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Kitty 4885 10 šálků - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: Kitty 4885 Objem zásobníku na vodu [l]: 0.5 (10 šálků) Typ: espresso Určení: mletá káva Materiál: nerezová ocel Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 319,-
Moka konvice Bialetti
Značka: Bialetti Moka konvice Bialetti Musa Restyling 1 šálek - Známky používání: ano - Silně znečištěné Typ ovládání: mechanické Model: bialetti Objem zásobníku na vodu [l]: 0.2 Typ: espresso Určení: mletá káva Na 1 šálek Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 179,-
Kávovar Tognana
Značka: Tognana Kávovar Tognana Riflex Induction 4 šálky - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: silně znečištěné zvenčí viz foto - Dobrý vizuální stav Typ ovládání: mechanické Model: Tognana Objem zásobníku na vodu [l]: 0.3 Typ: kávovar Určení: mletá káva Uvaří kávu pro 4 šálky Vhodné pro elektrické a indukční plotny Materiál: ocel Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 169,-
Kávovar Bialetti
Značka: Bialetti Kávovar Bialetti Kitty 2 šálky - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Typ ovládání: mechanické Model: Kitty Objem zásobníku na vodu [l]: 0.1 Typ: kávovar Určení: mletá káva Materiál: nerezová ocel Uvaří kávu pro 2 šálky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňský roboti 198,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: