v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Vánoční řetěz
Vánoční řetěz korálkový červeno zlatý 762 cm - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 762 Barva: červená, zlatá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 236,-
Vánoční koule
Vánoční koule na stromeček červené - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 7 x 7 Barva: červená Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 67,-
Ložní souprava
Ložní souprava multikolor pruhovaná - Známky používání: ano - Seprané - Bez poškození - Obsahuje: 2x povlak na peřinu a 1x povlak na polštář Materiál: neuvedeno Délka peřiny [cm]: 180 Délka polštáře [cm]: 62 Šířka peřiny [cm]: 130 Šířka polštáře [cm]: 85 Zapínání: knoflíky 2x povlak na peřinu a 1x povlak na polštář Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 71,-
Ložní souprava
Ložní souprava pestrobarevná - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuvedeno Délka peřiny [cm]: 205 Délka polštáře [cm]: 77 Šířka peřiny [cm]: 134 Šířka polštáře [cm]: 67 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 202,-
Povlak na peřinu
Povlak na peřinu se dvěma polštáři růžový - Známky používání: ne Materiál: polyester Délka peřiny [cm]: 210 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 140 Šířka polštáře [cm]: 58 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 209,-
Povlečení barevné
Povlečení na polštář a peřinu barevné - Známky používání: ano - Bez poškození Materiál: neuvedeno (textílie) Délka peřiny [cm]: 180 Délka polštáře [cm]: 84 Šířka peřiny [cm]: 127 Šířka polštáře [cm]: 63 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 137,-
Ložní souprava
Ložní souprava bílo růžové barvy - Známky používání: ano - Lehce zažloutlé - Seprané Materiál: neuvedeno (textílie) Délka peřiny [cm]: 191 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 130 Šířka polštáře [cm]: 61 Zapínání: knoflíky Barva: bílá, růžová Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 46,-
Keramická pokladnička
Keramický měšec s nápisem Na horší časy - Známky používání: ne Šířka [cm]: 14 Výška [cm]: 14 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 118,-
Sada prostírání plastové
Sada prostírání plastové odstín modré - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěné - flekaté Materiál: plastové Rozměry (cm): 44x30 Počet kusů: 4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 76,-
Záclona s hrubým úvazem
Záclona bílá s hrubým úvazem - Známky používání: ano - Bez vad či poškození Materiál: neuvedeno Šířka [cm]: 210 Výška [cm]: 140 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 126,-
Ložní souprava
Ložní souprava s růžovo fialovým proužkem - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Délka peřiny [cm]: 190 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 133 Šířka polštáře [cm]: 68 Zapínání: knoflíky 1 x polštář, 1 x peřina Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 315,-
Ložní souprava Collection World
Značka: Collection World Ložní souprava Collection World 3D gepard - Známky používání: ne Materiál: bavlna Délka peřiny [cm]: 200 Délka polštáře [cm]: 80 Šířka peřiny [cm]: 160 Šířka polštáře [cm]: 70 Zapínání: zip Souprava 2 polštářů a 1 peřiny Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 394,-
Vánoční řetězy
Vánoční řetězy stříbrné délka 10 m - Známky používání: ne - Pouze poškozené balení - Počet: 2 ks Materiál: hliník Rozměr [cm]: 1000 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 174,-
Dekorativní váza Paramit
Značka: Paramit Dekorativní váza Paramit bílá - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěná Hloubka [cm]: 8 Materiál: porcelán Šířka [cm]: 17 Výška [cm]: 44 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 156,-
Dekorativní svícen ve tvaru koňského sedla


- Známky používání: ano

- Detailní stav: bez poškození, lehce znečištěnéUrčení: dekorativní Hloubka [cm]: 8 Šířka [cm]: 11 Výška [cm]: 9 Materiál: keramika

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  862847
Vloženo:  22. 09. 2018
Změněno:  26. 09. 2018
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Dekorativní svícen
Další inzeráty od inzerenta >>


Dekorativní svícentento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Vánoční řetěz
Vánoční řetěz korálkový červeno zlatý 762 cm - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 762 Barva: červená, zlatá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 236,-
Vánoční koule
Vánoční koule na stromeček červené - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 7 x 7 Barva: červená Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 67,-
Ložní souprava
Ložní souprava multikolor pruhovaná - Známky používání: ano - Seprané - Bez poškození - Obsahuje: 2x povlak na peřinu a 1x povlak na polštář Materiál: neuvedeno Délka peřiny [cm]: 180 Délka polštáře [cm]: 62 Šířka peřiny [cm]: 130 Šířka polštáře [cm]: 85 Zapínání: knoflíky 2x povlak na peřinu a 1x povlak na polštář Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 71,-
Ložní souprava
Ložní souprava pestrobarevná - Známky používání: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuvedeno Délka peřiny [cm]: 205 Délka polštáře [cm]: 77 Šířka peřiny [cm]: 134 Šířka polštáře [cm]: 67 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 202,-
Povlak na peřinu
Povlak na peřinu se dvěma polštáři růžový - Známky používání: ne Materiál: polyester Délka peřiny [cm]: 210 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 140 Šířka polštáře [cm]: 58 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 209,-
Povlečení barevné
Povlečení na polštář a peřinu barevné - Známky používání: ano - Bez poškození Materiál: neuvedeno (textílie) Délka peřiny [cm]: 180 Délka polštáře [cm]: 84 Šířka peřiny [cm]: 127 Šířka polštáře [cm]: 63 Zapínání: knoflíky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 137,-
Ložní souprava
Ložní souprava bílo růžové barvy - Známky používání: ano - Lehce zažloutlé - Seprané Materiál: neuvedeno (textílie) Délka peřiny [cm]: 191 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 130 Šířka polštáře [cm]: 61 Zapínání: knoflíky Barva: bílá, růžová Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 46,-
Keramická pokladnička
Keramický měšec s nápisem Na horší časy - Známky používání: ne Šířka [cm]: 14 Výška [cm]: 14 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 118,-
Sada prostírání plastové
Sada prostírání plastové odstín modré - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěné - flekaté Materiál: plastové Rozměry (cm): 44x30 Počet kusů: 4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 76,-
Záclona s hrubým úvazem
Záclona bílá s hrubým úvazem - Známky používání: ano - Bez vad či poškození Materiál: neuvedeno Šířka [cm]: 210 Výška [cm]: 140 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 126,-
Ložní souprava
Ložní souprava s růžovo fialovým proužkem - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Délka peřiny [cm]: 190 Délka polštáře [cm]: 86 Šířka peřiny [cm]: 133 Šířka polštáře [cm]: 68 Zapínání: knoflíky 1 x polštář, 1 x peřina Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 315,-
Ložní souprava Collection World
Značka: Collection World Ložní souprava Collection World 3D gepard - Známky používání: ne Materiál: bavlna Délka peřiny [cm]: 200 Délka polštáře [cm]: 80 Šířka peřiny [cm]: 160 Šířka polštáře [cm]: 70 Zapínání: zip Souprava 2 polštářů a 1 peřiny Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 394,-
Vánoční řetězy
Vánoční řetězy stříbrné délka 10 m - Známky používání: ne - Pouze poškozené balení - Počet: 2 ks Materiál: hliník Rozměr [cm]: 1000 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 174,-
Dekorativní váza Paramit
Značka: Paramit Dekorativní váza Paramit bílá - Známky používání: ano - Detailní stav: znečištěná Hloubka [cm]: 8 Materiál: porcelán Šířka [cm]: 17 Výška [cm]: 44 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 156,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: