v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Blahopřání a pod. - napište vlastní text do strobo
Víceúčelové hodiny slouží a automatickému zobrazování času, datumu a různých textů nebo zpráv, které si můžete sami napsat a vložit do paměti a naprogramovat tak, že se bude text zobrazovat stále nebo jen v určitý den. Kratší text se zobrazuje jako stojící, delší text se plynule posouvá. Text i číslice jsou zobrazovány svítícími LED diodami, které jsou upevněny na kyvadélku, které velmi rychle kmitá, takže vzniká stroboskopický jev. Díky tomuto jevu vzniká dojem, že text visí ve vzduchu. Hodiny jsou napájeny síťovým adapterem a zálohovány třemi alkalickými mikrotužkovými bateriemi.
Lze využít při prezentaci akčních výrobků, gratulacím v určitý den, různým upozorněním, do místností Snoezelen a pod.
Výška číslic: 20mm
Nové, záruka, servis Pemačas

Cena: 395 ,-Kč

Číslo inzerátu:  923772
Vloženo:  21. 04. 2019
Změněno:  21. 04. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Liberecký
Okres:  Česká Lípa
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Petr Malý-Pemačas
Město:  Česká Lípa
Kraj:  Liberecký
Okres:  Česká Lípa
Telefon:  +420602325933
Další inzeráty od inzerenta >>

Blahopřání a pod. - napište vlastní text do strobo - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Přístroj Calvin & Sally
Značka: Calvin & Sally Přístroj na pleť Calvin & Sally - Známky používání: ne - Vyzkoušeno nabíjení: ano, nabíjí se - Nové - Funkční - Bez vad Napájení: akumulátorové Model: neuveden Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 600,-
Fén na vlasy Braun
Značka: Braun Fén na vlasy Braun 3532 Satin Hair 7 - Známky používání: ano - Detailní stav: zanesené prachem - Funkční Typ: vysoušeč Model: 3532 Počet rychlostí: 2 Počet teplot: 3 Příkon [W]: 2000 Infračervený topný systém: zvyšuje účinnost sušení a zkracuje jeho čas. Teplotní senzor: důsledně regulovaná optimální teplota pro zdravé sušení vlasů a styling vlasů Dlouhý kabel a závěsné poutko Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 482,-
Multistyler Upgrade
Značka: Upgrade Multistyler Upgrade Titanium Pro Create - Známky používání: ne - Plně funkční - Bez poškození Typ: kulma Model: UG11 Počet rychlostí: 1 Počet teplot: 200 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 828,-
Kartáč na vlasy Babyliss
Značka: Babyliss Vlasový kartáč Babyliss AS500E - Známky používání: ano - Plně funkční - Včetně původního obalu  - Kompletní - 4 hlavice a obal Typ: vlasový kartáč Model: BaByliss AS500E Počet rychlostí: 2 Počet teplot: 2 Příkon [W]: 1000 Další vlastnosti: difuzér, studený vzduch Barva: modrá Digitální kontrola teploty Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 860,-
Náhradní hlavice Ecron
Značka: Ecron Náhradní hlavice Ecron 4 kusy - Známky používání: ne - Plně funkční - Bez poškození - Nabít nelze, chybí hlavní část, která není součástí tohoto balení 4 kusy Barva: bílá, tyrkysová Délka: 9 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 40,-
Vysoušeč vlasů Remington
Značka: Remington Vysoušeč vlasů Remington D5950 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: výborný Ionizační vysoušeč vlasů Pro-Air Dry D5950 Typ: vysoušeč Model: D5950 Počet rychlostí: 3 Počet teplot: 3 2200 W Keramická mřížka pro rovnoměrné rozložení tepla a rychlejší sušení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 179,-
Stropní ventilátor
Značka: Westinghouse Stropní ventilátor Westinghouse 78673 - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Vizuální stav: výborný Barva: bílý, vícebarevný Provedení: stropní Model: Westinghouse Turbo II 78673 Lze použít tahový spínač, dálkový ovladač nebo nástěnný spínač Letní a zimní zpětný spínač, který vám pomůže udržet si pohodlí po celý rok Ideální pro místnosti do 10 m2 Tři rychlosti Žárovka E14, maximálně 60 W (není součástí balení) Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 836,-
Meteostanice TFA Dostmann
Značka: TFA Dostmann Meteostanice TFA Dostmann 35.1129.01 - Známky používání: ano - Funkční: částečně - Vizuální stav: dobrý - Stav produktu: ulomená opěrka, použité Ukazatel vlhkosti: ano Ukazatel vnitřní teploty: ano Venkovní čidlo: bezdrátové Model: TFA 35.1129.01 Napájení: bateriové Vlastnosti meteostanice: rádiem řízené, budík, barometr, podsvícený displej Rozměr: 2,6 x 21 x 14 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 649,-
Sprcha a kartáček Oral-B
Značka: Oral-B Sprcha a kartáček Oral-B Oral health center - Známky používání: ano - Vyzkoušeno nabíjení: ano, nabíjí se - Funkční Napájení: akumulátorové Model: Oral-B ORI 2000 + OXYJET Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 499,-
Meteostanice Hama
Značka: Hama Meteostanice Hama EWS-800 s čidlem - Známky používání: ano - Funkční: ano - Dobrý vizuální stav - Detailní stav: včetně původního obalu Ukazatel vlhkosti: ano Ukazatel vnitřní teploty: ano Venkovní čidlo: bezdrátové Model: EWS-800S Vlastnosti meteostanice: rádiem řízené, barometr, podsvícený displej Napájení: meteostanice 3x 1,5V AA, čidlo 2x 1,5V AAA. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 461,-
El. zubní kartáčky Oral-B
Značka: Oral-B Elektrické zubní kartáčky Oral-B PRO 6500 - Známky používání: ano - Vyzkoušeno nabíjení: ano, nabíjí se Napájení: akumulátorové PRO 6500 SmartSeries Bluetooth technologie Model: 3764 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 1 809,-
Digitální budík TFA
Značka: TFA Digitální budík s kalendářem TFA - Známky používání: ne Zobrazení času: digitální Hloubka [cm]: 3 Šířka [cm]: 24 Výška [cm]: 19 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 389,-
Digitální budík Hama
Značka: Hama Digitální budík Hama Cube bílý - Známky používání: ne - Částečně funkční - !!! Část displeje ukazující čas je nefunkční, ostatní části fungují Zobrazení času: digitální Hloubka [cm]: 4 Šířka [cm]: 7 Výška [cm]: 6 Materiál: plast Zobrazení času, budíku, data, dne v týdnu a teploty Rádiové hodiny DCF s automatickým nastavením času Manuální nastavení možné v nepřítomnosti rádiového signálu Automatická změna letního / zimního času Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 173,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: