v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Univerzální hrnec k výrobě ovocné śtávy pomocí páry.
Stav věci: Nepoužitý.

Cena: 500 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1029296
Vloženo:  09. 04. 2020
Změněno:  09. 04. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Vysočina
Okres:  Pelhřimov
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Marie
Město:  Pelhřimov
Kraj:  Vysočina
Okres:  Pelhřimov
Telefon:  +420776564205
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Univerzální hrnec k výrobě ovocné śtávy pomocí pár

Univerzální hrnec k výrobě ovocné śtávy pomocí pár - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Pánev Menax
Značka: Menax Pánev Menax Paellera Honda - Známky používání: ne - Detailní stav: poškrábaný vnitřní povrch Materiál vnitřního povrchu: smalt Poklice: ne Typ: pánek na paellu Průměr [cm]: 14 Výška [cm]: 4 Vhodné pro: plynový ohřev, indukční ohřev, elektrický ohřev Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 136,-
Shaker alessi
Značka: alessi Shaker alessi stříbrné barvy - Známky používání: ne - Vizuální stav: výborný Barva: stříbrná 3 díly Materiál: nerezová ocel Rozměry: 9 x 20 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 588,-
Dóza Bada Bing
Dóza na špagety Bada Bing s plameňáky - Známky používání: ne - Detailní stav: mírně promáčklé Délka [cm]: 7 Šířka [cm]: 7 Výška [cm]: 18 Materiál: plech, hliník Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 34,-
Minutka SeB
Značka: SeB Kuchyňská minutka SeB Clipso - Známky používání: ne - Bez poškození Rozměr: 16.6 x 11.2 x 3 cm Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 159,-
Plastová nádoba Emsa
Značka: Emsa Kalibrovaná plastová nádoba Emsa s víkem - Známky používání: ano - Znečištěné Rozměr: 16 x 17 cm Objem: 1l Hmotnost: 99,8 g Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 96,-
Kráječ Gefu
Značka: Gefu Kráječ na mozzarellu Gefu Toscana - Známky používání: ano - Lehce poškrábané a znečištěné Rozměr: 16 x 4 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 156,-
Odpeckovávač Leifheit
Značka: Leifheit Odpeckovávač višní Leifheit - Známky používání: ne - Prasklé na spodní straně Rozměr: 158x17x115 mm Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 148,-
Odpadkový koš Kela
Značka: Kela Kosmetický odpadkový koš Kela Rosé - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: včetně původního obalu Hloubka [cm]: 17 Materiál: kov/plast Šířka [cm]: 17 Výška [cm]: 26 Objem: 3l Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 236,-
Odpadkový koš Stefanplast
Značka: Stefanplast Odpadkový koš Stefanplast hnědý - Známky používání: ne - Ulomená jedna část držáku víka Hloubka [cm]: 30 Materiál: plast Šířka [cm]: 25 Výška [cm]: 40 Barva: hnědá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 59,-
Odpadkový koš Wenoko
Značka: Wenoko Odpadkový koš Wenoko šedý - Známky používání: ne Barva: odstín šedé Kulatý tvar Materiál: plast Hloubka [cm]: 24 Šířka [cm]: 20 Výška [cm]: 25 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 199,-
Minutka kuchyňská
Značka: TFA Minutka na nastavení času TFA - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození Kuchyňská minutka Rozměr: 7,5 cm Materiál: kov, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 89,-
Dortová forma Zenker
Značka: Zenker Dortová forma Zenker kulatá plechová - Známky používání: ne Materiál: plechové Tvar: kulaté Určení: na dorty Délka [cm]: 26 Šířka [cm]: 26 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 89,-
Hliníková pánev Agnelli
Značka: Agnelli Hliníková pánev s rukojetí Agnelli - Známky používání: ano - Stav okraje hrnce/pánve: Okraj je perfektně kulatý / bez poškození - Uzavření poklicí: neobsahuje poklici - Detailní stav: lehce znečištěno, poškrábaný vnější povrch Materiál vnitřního povrchu: hliník Materiál rukojeti: nerezová ocel Poklice: ne Typ: univerzální Průměr [cm]: 20 Výška [cm]: 6 Vhodné pro: plynový ohřev, indukční ohřev, elektrický ohřev Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 569,-
Míchač salátu Oxo ocelový
Značka: Oxo Nerezový míchač salátu Oxo stříbrný - Známky používání: ne - Netestováno Typ: nerezový Materiál: ocel Funkce: míchač, servírovací miska Barva: stříbrná Váha [kg]: 1,77 Rozměry [cm]: 26,7 x 26,7 x 19 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 349,-
Odpadkový koš Kela 22775
Značka: Kela Odpadkový koš Kela 22775 hnědý - Známky používání: ne - Vizuální stav: výborný Hloubka [cm]: 18 Šířka [cm]: 18 Výška [cm]: 29 Materiál: plast (polypropylen) Objem [l]: 5 Barva: hnědá, stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kuchyňské potřeby 159,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: