v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Svícen je dekorovaný vysokoprocentním zlatem.

Cena: 2 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  928783
Vloženo:  05. 05. 2019
Změněno:  05. 05. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Monika Dvořáková
Město:  Praha
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  +420704341188
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Prodám zlatý skleněný svícen

Prodám zlatý skleněný svícen - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Vánoční stromeček
Vánoční stromeček Winterzauber - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: nastavitelná výška 120 - 150 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 1 105,-
Vánoční stromeček Ottawa
Umělý vánoční stromeček Ottawa s LED světly - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Chybí adaptér pro LED Materiál: plast Rozměr [cm]: 150 LED osvětlení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 190,-
Fotorámeček
Fotorámeček na stůl skleněný 16 x 20 - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál rámu: sklo Šířka [cm]: 16 Výška [cm]: 20 Umístění: na postavení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 55,-
Svíčky Fancy collections
Značka: Fancy collections Svíčky Fancy Collections Laccate 23 balení - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Zaprášený obal Určení: bez určení Hloubka [cm]: 2 Šířka [cm]: 2 Výška [cm]: 20 Materiál: vosk Barva: zelená Počet kusů v balení: 6 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 405,-
Povlak na polštář
Povlak na polštář modré barvy 60 x 65 cm - Známky používání: ne - Lehce znečištěné Materiál: bavlna, polyester Délka polštáře [cm]: 60 Šířka polštáře [cm]: 65 Zapínání: zip Barva: modrá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 114,-
Dřevěný rámeček
Dřevěný rámeček 20 x 20 cm - Známky používání: ne - Detailní stav: originálně zabalený, bez poškození Materiál rámu: dřevo Šířka [cm]: 20 Výška [cm]: 20 Umístění: na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 39,-
Řetěz z jehličí a ozdob
Vánoční dekorace řetěz z jehličí s ozdobami - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Materiál: plast, kov, papír Rozměr [cm]: 270   Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 59,-
Fototapeta příroda
Fototapeta s motivem přírody - 4 druhy - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození, rozbalené Délka [cm]: 194 Materiál: papír Šířka [cm]: 270 Motiv: příroda Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 180,-
Ozdoba vánoční
Vánoční ozdoba k zavěšení růžová - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, nerozbalené, bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 23x4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 59,-
CLIPS 964.714.00
Značka: IKEA Rámeček na fotografii IKEA CLIPS 964.714.00 - Známky používání: ne - Detailní stav: originálně zabalený, bez poškození Materiál rámu: jiný Šířka [cm]: 10 Výška [cm]: 15 Umístění: na postavení, na pověšení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 58,-
Rámeček Hama
Značka: Hama Rámeček na fotografii Hama 63170 - Známky používání: ne - Detailní stav: originálně zabalený - Bez vad či poškození Materiál rámu: plast Šířka [cm]: 9 Výška [cm]: 13 Umístění: na postavení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 71,-
Ložní povlečení 4ks
Značka: Essentials Povlečení Essentials Sleep Time 4 ks - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození či znečištění Materiál: percal Zapínání: bez zapínání Počet kusů: 4 Barva: hnědá Rozměry povlaků na polštáře [cm]: 73 x 60 Rozměry povlaků na deky [cm]: 140 x 234 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 521,-
Světelný závěs Thomas Phi
Značka: Thomas Philipps Světelný závěs s hvězdami Thomas Philipps - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Materiál: plast Rozměr [cm]: 90 x 126 cm Počet hvězd: 1 velká, 70 malých Napájení ze sítě Napětí: 230 V Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 92,-
Bytové záclony bílé
Bytové záclony na okno bílé 2 kusy - Známky používání: ne - Bez vad - Včetně originálního obalu Materiál: polyester Šířka [cm]: 60 Výška [cm]: 90 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 169,-
Svíčky na stromeček
Svíčky na stromeček s klipsy - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození - Předpokládá se funkčnost Materiál: plast Rozměr [cm]: 10 x 5 x 4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Dekorace 112,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: