v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Nabízíme k prodeji ve velice pěkném a zachovalém stavu ždímačku prádla zn. THOMAS. Nabízená ždímačka má nerezový buben, její průměr měří 34 cm a výška 55 cm. Otvor pro vkládání prádla je průměru 16,5 cm. Je určena na náplň cca 3 kg prádla a má 2800 otáček/min. Je na klasické napětí 220 V.
Stav a provedení nabízené ždímačky prádla, to vše je zřejmé z připojených snímků.
Nabízenou ždímačku je možno si nezávazně prohlédnout, tak jako spoustu dalšího zajímavého zboží, na naší provozovně - CHALUPÁŘSKÝ BAZAR - Prodejní sklad použitého zboží a rustikálního nábytku z dovozu - zprostředkání prodeje v Litohošti u Pelhřimova, kde máme otevřeno POUZE V NEDĚLI a to od 13-16 hod. V jiný termín je po předchozí domluvě.
Upřednostňujeme osobní odběr s možností si nabízenou věc prohlédnout atd. a nekupovat jen tak, podle fotky. Jste-li však z daleka, je možno se dohodnout na zaslání dobírkou zásilkovou službou, Přepravné a balné činí + 150 Kč k ceně ždímačky.
Informativně připojujeme i snímky z části na

Cena: 2 800 ,-Kč

Číslo inzerátu:  662943
Vloženo:  21. 01. 2015
Změněno:  21. 01. 2015
Druh:  nabídka
Kraj:  Vysočina
Okres:  Pelhřimov
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Petr Pavel
Ulice:  Křížová 19
Město:  Jihlava
Kraj:  Vysočina
Okres:  Jihlava
Telefon:  722773265
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu odstředivka-ždímačka prádla THOMAS

odstředivka-ždímačka prádla THOMAS - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Konvektor TESLA CHT257T
rozměr 62,5 x 14 x 44cm, na štítku CH-2000-B-TURBO 230V - 50Hz - 2000W, dva výkony 750W a 1250W, možno pouštět dohromady + ventilátor. Barva - kombinace šedé a bílé. Použitý max. 3x. Velmi zachovalý.
Ostatní elektro,spotřebiče 400,-
Přístroj Calvin & Sally
Značka: Calvin & Sally Přístroj na pleť Calvin & Sally - Známky používání: ne - Vyzkoušeno nabíjení: ano, nabíjí se - Nové - Funkční - Bez vad Napájení: akumulátorové Model: neuveden Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 600,-
Fén na vlasy Braun
Značka: Braun Fén na vlasy Braun 3532 Satin Hair 7 - Známky používání: ano - Detailní stav: zanesené prachem - Funkční Typ: vysoušeč Model: 3532 Počet rychlostí: 2 Počet teplot: 3 Příkon [W]: 2000 Infračervený topný systém: zvyšuje účinnost sušení a zkracuje jeho čas. Teplotní senzor: důsledně regulovaná optimální teplota pro zdravé sušení vlasů a styling vlasů Dlouhý kabel a závěsné poutko Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 482,-
Multistyler Upgrade
Značka: Upgrade Multistyler Upgrade Titanium Pro Create - Známky používání: ne - Plně funkční - Bez poškození Typ: kulma Model: UG11 Počet rychlostí: 1 Počet teplot: 200 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 828,-
Kartáč na vlasy Babyliss
Značka: Babyliss Vlasový kartáč Babyliss AS500E - Známky používání: ano - Plně funkční - Včetně původního obalu  - Kompletní - 4 hlavice a obal Typ: vlasový kartáč Model: BaByliss AS500E Počet rychlostí: 2 Počet teplot: 2 Příkon [W]: 1000 Další vlastnosti: difuzér, studený vzduch Barva: modrá Digitální kontrola teploty Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 860,-
Náhradní hlavice Ecron
Značka: Ecron Náhradní hlavice Ecron 4 kusy - Známky používání: ne - Plně funkční - Bez poškození - Nabít nelze, chybí hlavní část, která není součástí tohoto balení 4 kusy Barva: bílá, tyrkysová Délka: 9 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 40,-
Vysoušeč vlasů Remington
Značka: Remington Vysoušeč vlasů Remington D5950 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: výborný Ionizační vysoušeč vlasů Pro-Air Dry D5950 Typ: vysoušeč Model: D5950 Počet rychlostí: 3 Počet teplot: 3 2200 W Keramická mřížka pro rovnoměrné rozložení tepla a rychlejší sušení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 179,-
Stropní ventilátor
Značka: Westinghouse Stropní ventilátor Westinghouse 78673 - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost - Po zapojení do elektřiny: není možné zapojit - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození - Vizuální stav: výborný Barva: bílý, vícebarevný Provedení: stropní Model: Westinghouse Turbo II 78673 Lze použít tahový spínač, dálkový ovladač nebo nástěnný spínač Letní a zimní zpětný spínač, který vám pomůže udržet si pohodlí po celý rok Ideální pro místnosti do 10 m2 Tři rychlosti Žárovka E14, maximálně 60 W (není součástí balení) Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 836,-
Meteostanice TFA Dostmann
Značka: TFA Dostmann Meteostanice TFA Dostmann 35.1129.01 - Známky používání: ano - Funkční: částečně - Vizuální stav: dobrý - Stav produktu: ulomená opěrka, použité Ukazatel vlhkosti: ano Ukazatel vnitřní teploty: ano Venkovní čidlo: bezdrátové Model: TFA 35.1129.01 Napájení: bateriové Vlastnosti meteostanice: rádiem řízené, budík, barometr, podsvícený displej Rozměr: 2,6 x 21 x 14 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 649,-
Sprcha a kartáček Oral-B
Značka: Oral-B Sprcha a kartáček Oral-B Oral health center - Známky používání: ano - Vyzkoušeno nabíjení: ano, nabíjí se - Funkční Napájení: akumulátorové Model: Oral-B ORI 2000 + OXYJET Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 499,-
Meteostanice Hama
Značka: Hama Meteostanice Hama EWS-800 s čidlem - Známky používání: ano - Funkční: ano - Dobrý vizuální stav - Detailní stav: včetně původního obalu Ukazatel vlhkosti: ano Ukazatel vnitřní teploty: ano Venkovní čidlo: bezdrátové Model: EWS-800S Vlastnosti meteostanice: rádiem řízené, barometr, podsvícený displej Napájení: meteostanice 3x 1,5V AA, čidlo 2x 1,5V AAA. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 461,-
Digitální budík TFA
Značka: TFA Digitální budík s kalendářem TFA - Známky používání: ne Zobrazení času: digitální Hloubka [cm]: 3 Šířka [cm]: 24 Výška [cm]: 19 Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 389,-
Digitální budík Hama
Značka: Hama Digitální budík Hama Cube bílý - Známky používání: ne - Částečně funkční - !!! Část displeje ukazující čas je nefunkční, ostatní části fungují Zobrazení času: digitální Hloubka [cm]: 4 Šířka [cm]: 7 Výška [cm]: 6 Materiál: plast Zobrazení času, budíku, data, dne v týdnu a teploty Rádiové hodiny DCF s automatickým nastavením času Manuální nastavení možné v nepřítomnosti rádiového signálu Automatická změna letního / zimního času Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Ostatní elektro,spotřebiče 173,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: